محمد ابراهیم پور
مهدی درستکار

روحان بند قله ی خدمت به بستر موسیقی ملت ایران را نشان دارد. این روز ها احتیاج به موسیقی پاک بعنوان غذای روح آدمی بیش از پیش محسوس است که هم گوش را بنوازد و هم از اصول و قواعد به روز موسیقایی پیروی کند. آنقدر رعایت ریاضی موسیقی برای این امر مهم است که رسیدن به این هدف مهم نیست.انسان روح لطیفی دارد ، موسیقی آن را به جای واقعی اش می رساند و این ابدیت از خیال هنرمند به صدای او و از صدای او به خیال مستمع می رسد.هدف نهایی ما همین است که شما مخاطب ارجمند را به دنیای ابدی موسیقی دعوت دوباره ای کنیم با این تفاوت که روح روحان بند با موسیقی اصیل است و جسم آن در موسیقی پاپ و الهامات این بند از موسیقی پاپ ترکیه ای و موسیقی دستگاهی ایرانی و موسیقی کلاسیک غربی و حتی موسیقی عربی و قرائت قرآن بوده و هست.
تمامی اثرات روحان بند اعم از ایده ، تولید و محتوا توسط خود اعضای اصلی آن یعنی محمد ابراهیم پور و مهدی درستکار هست.مهدی درستکار آهنگساز و تنظیم کننده ی تمامی اثرات روحان بند و تعدادی از ترانه های آنها بوده و محمد ابراهیم پور اسپانسر تولید و محتوای تمامی این اثرات نیز هست.اعضای اصلی روحان بند به عنوان یک گروه موسیقی نوپا با سبک پاپ اعلام گردیده است.

محسن توزنده

متولد تهران
لیسانس برق-الکترونیک
مقدمات شعر رو به صورت کلاسیک از حدود سال ۸۹ آغاز کردم و حدود پنج سال هم به صورت حرفه ای به شعر محاوره (ترانه) زیر نظر اساتید خودم روی آوردم